847

Natalia Mróz – uczennica naszej szkoły zajęła III miejsce w Międzynarodowym konkursie wokalnym! To już siódma edycja konkursu “The Golden Voice”, zorganizowanego przez Irinę Dracz i zespół “Słowiany”. Natalia stanęła na podium w kategorii osób w wieku 19+.

Jestem dumny z Natalii i jej rewelacyjnego wyniku! Natalia jest uczennicą Bassara Music School w klasie wokalnej pani Natalii Górki. Gratuluję obydwu Paniom sukcesu i doceniam ich pasję do śpiewu oraz serce włożone w doskonalenie umiejętności finalistki “The Golden Voice” – komentuje Mateusz Bassara, twórca jedynej w Nowym Sączu Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. 

Zobacz konkursowe nagranie Natalii Mróz.

Konkurs prezentuje dorobek artystyczny wykonawców, promuje ich talent oraz wspiera wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Uczestnicy rywalizowali w Krakowie.

Dowiedz się więcej o konkursie  “The Golden Voice”.
Dołącz do nas na Facebooku, Instagramie i YouTubie