405
Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z pasją do muzyki do zgłoszenia się do Bassara Music School – jedynej w Nowym Sączu Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu. Jeśli marzysz o rozwinięciu swojego talentu muzycznego, nauce gry na instrumencie lub doskonaleniu umiejętności wokalnych, to teraz masz idealną okazję, aby dołączyć do naszej dynamicznej społeczności muzycznej.
Bassara Music School to DOŚWIADCZENI NAUCZYCIELE

Nasi wykwalifikowani nauczyciele to utalentowani artyści i doświadczeni pedagodzy. Każdy z nich okazuje swoim uczniom wsparcie i jest inspiracją na każdym etapie nauki muzycznej. Dołącz do naszej szkoły, aby mieć dostęp do najlepszych w swojej dziedzinie artystów i nauczycieli.

Bassara Music School to BOGATY PROGRAM NAUCZANIA

Nasza Szkoła Muzyczna oferuje szeroki zakres zajęć, które pozwalają na kompleksowy rozwój muzyczny swoich uczniów. Nauka gry na różnych instrumentach, zajęcia z teorii muzyki, wokal, a także możliwość uczestnictwa w zespołach muzycznych – wszystko to czeka na Ciebie, abyś mógł odkrywać i rozwijać swoje umiejętności.

Bassara Music School to WYSTĘPY NA ŻYWO NA SCENIE

W naszej szkole cenimy znaczenie występów publicznych. Dlatego organizujemy liczne koncerty, na których będziesz mógł zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością. To doskonała okazja, aby rozwijać pewność siebie i zdobywać cenne doświadczenie scenicze.

Bassara Music School to NOWOCZESNE ZAPLECZE I TECHNOLOGIA

Nasza szkoła muzyczna jest wyposażona w nowoczesne instrumenty, studio nagrań oraz inne narzędzia umożliwiające naukę i twórcze eksplorowanie muzyki. Korzystamy z najnowszych technologii, aby dostarczyć Ci pełne i interaktywne doświadczenie muzyczne.

Bassara Music School to WSPÓLNOTA MUZYCZNA

Dołączając do naszej szkoły muzycznej, stajesz się częścią pełnej pasji i zaangażowania społeczności muzycznej. Poznasz innych utalentowanych muzyków, znajdziesz nowych przyjaciół i będziesz mieć okazję wspólnie tworzyć muzykę oraz czerpać inspirację od innych artystów.

Nie czekaj dłużej! Zgłoś się już teraz do Bassara Music School i rozpocznij swoją muzyczną przygodę. Już 1, 15 i 26 czerwca odbędą się przesłuchania wstępne. Wypełnij klik! >> formularz zgłoszeniowy już teraz! << klik!

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Ciebie w Bassara Music School.

Share